Zacznij teraz
Konto Realne
Konto Demo
Wybierz kraj

Regulacje

 

Międzynarodowy Capital Markets Pty Ltd (IC Markets) jest upoważniony i regulowany przez australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), numer licencji 335692.

ASIC ma miejsce w wymogów adekwatności kapitału i wymaga posiadacze zezwoleń na miejscu wewnętrznego zarządzania ryzykiem i procedur szkolenia personelu. Audyty zewnętrzne dodatek IC Markets procesy operacyjne i rachunkowości oraz zapewnienia zgodności z przepisami.

 

Benyfity

  • Regulowany przez Australijski Nadzór Finansowy (ASIC) numer Licencji 335692
  • Siedziba w Australii 
  • Konta klientów oddzielnie segregowane w Australijskich Bankach – Westpac oraz NAB
  • Profesjonalne Ubezpieczenie OC – Lloyds of London
  • Członek zewnętrznego systemu rozstrzygania sporów – FOS
  • Audytowany przez zewnętrzne firmy

 

O ASIC

ASIC jest regulatorem usług finansowych w Australii odpowiedzialny za zapewnienie, że rynki finansowe w Australii są uczciwe i przejrzyste, wspierany przez inwestorów i konsumentów, pewnych siebie i świadomych. ASIC jest niezależnym organem ustanowionym na mocy rząd australijski Commonwealth ustawy o Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC ustawy), przeprowadzenie większość swojej pracy na podstawie ustawy z korporacji.

 

Segregowane konta klientów

Podczas finansowania twoje konto klienta obrotu środki są przechowywane w odrębnych rachunkach powierniczych klientów w bankach Australii, National Australia Bank (NAB) oraz Westpac Banking Corporation (Westpac). IC Markets spełnia Australian Pieniędzy Klienta Handling regulamin i zatrudnia surowe zasady i procedury dotyczące utrzymania i eksploatacji tych kont.

IC Markets trzyma pieniądze klienta oddzielnie do funduszy firmy i nie korzystać z tych środków do celów innych niż utrzymanie marży potrzebne do pokrycia pozycji otwartych przez klientów. Oświadczenie o ujawnienie produktu określa naszą politykę obsługi klienta pieniędzy.

 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej utrzymuje się z Lloyds of London.

 

Relacje bankowe

Banki IC Markets z National Australia Bank (NAB) i Westpac Banking Corporation (Westpac), zarówno czołowych australijskich banków.

 

Profesjonalne członkostwo

IC Markets jest członkiem Financial Ombudsman Service (FOS). FOS jest zatwierdzona australijski system rozstrzygania sporów zewnętrznych, które rzetelnie i niezależnie rozstrzyga spory między konsumentami a członkowskich świadczących usługi finansowe.

 

Niezależny audyt

IC Markets ma w miejscu zewnętrznego niezależnego audytora w celu zapewnienia zgodności z naszych obowiązków regulacyjnych i procesów operacyjnych.

 

Przeciwko praniu brudnych pieniędzy

Zgodnie z australijskim przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu Licznik ustawy 2006 IC Markets ma w miejscu, z zasady i procedury w celu zapewnienia zgodności z prawem. Te polityka i procedury mają na celu zapobieganie działalności prania pieniędzy. Nasza polityka przeciwdziałania praniu pieniędzy określa dokumenty, które należy dostarczyć do nas przed otwarciem konta. Polityka przeciwdziałania praniu pieniędzy

 

Licencja

Międzynarodowych rynkach kapitałowych przytrzymaj australijski licencji usług finansowych (nr 335692) AFSL i Autoryzacja na prowadzenie usług finansowych w Australii, ogranicza się do usług finansowych objętych naszym AFSL. 335692

Open A Live Trading Account

Trade with a regulated broker today!

'