Zacznij teraz
Konto Realne
Konto Demo
Wybierz kraj

FIX API

 

IC Markets sprawę, że tradycyjny model Prime Broker jest uczuciowa, ale tworzy doskonały kanał wymaga czasu i objętości.Serwis FIX API jest rozwiązaniem pod klucz dla klientów instytucjonalnych i dużych objętości poszukujących dostępu do rynku wiodącą płynności w przystępnych cenach.

FIX klienci API dźwigni off IC Markets istniejących płynności i technologii relacje zobaczyć jeden kontrahent, jedną cenę i jedną opłatę w oparciu konkurencyjne, głośności.

Płynność

IC Markets agreguje ceny z ponad 50 różnych banków i ciemnych źródeł basen płynności oznacza, zawsze możesz liczyć na najlepszą możliwą cenę dostępną na rynku. Nasz portfel zamówień jest jednym z najgłębszych brokerów walutowych wszystkich globalnie, to w połączeniu z wiodących na rynku rozprzestrzenia środków powoduje lepszą jakością wykonania.

Poprzez nasze instytucjonalnych relacji pomiędzy bankami udało nam się osiągnąć średni EURUSD rozprzestrzeniania 0,1 pipsa spreadu, najniższy dla tej pary na całym świecie.

orb-liquid

FIX API

FX Inside API można zintegrować serwer elektronicznego i zastrzeżonych algorytmiczne klienta, przeglądarkę opartą oraz mobilnych systemów transakcyjnych.

Protokół FIX, Java i C ++ interfejsy są obsługiwane i elastyczności i rozszerzalności, XML jest standardem używanym do przesyłania wiadomości. Wszystkie interfejsy API są świadczone w ramach pakietu SDK dla łatwego włączenia do własnych środowisk aplikacji.

Elegancki interfejs sterowany danymi FX Inside pozwala programiści aplikacji skupić się na swojej podstawowej funkcjonalności i internetowych wymagań biznesowych handlowych.

fixproto

MetaTrader bridge

FX Grid® płynności wielu źródłem jest teraz dostępne dla pośredników działających platform MetaTrader 4 MetaQuotes detalicznych. Wielu dostawców płynności mogą być łączone w jeden system MetaTrader 4.Most pozwala broker automatycznie składać wnioski handlowych dostawcy płynności wyboru i czekać na potwierdzenie przed wysłaniem przyjęcia lub odrzucenia wiadomość do klienta.

Hosted MetaTrader 4 serwer i biały oznakowanie jest również dostępna.

graphic_metatrader_bridge

FX Inside

FX Inside to profesjonalne i plasuje ceny. Wykonanie w czasie rzeczywistym dużych transakcji na wielu dostawców płynności i ich warstw cenowych zapewnia najlepszą cenę dowolnej wielkości handlowej.

integral

Raportowanie

Przez Integral FX Wewnątrz platformy można monitorowania pozycji, salda i marż w czasie rzeczywistym, prowadzenia pozycję ponownie postępowań pojednawczych i zobaczyć obroty w każdym okresie. Sprawozdania finansowe i prowadzący przypomina towarowe są wysyłane do klientów dla handlu i gotówkowych uzgodnienia codziennie.

statements

Warunki transkcyjne

  • Depozyt zabezpieczający od 1%
  • Ceny zaczynają się od 20$ za milion i do negocjacji na podstawie objętości

Wymagania

  • Minimalny obrót od $500 milionów miesięcznie

 

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, aby instytucjonalnego Contact Manager konto ciebie.

Send Us a Message

Please leave your Questions or Comments below and we will get back to you as soon as possible.

'