Zacznij teraz
Konto Realne
Konto Demo
Wybierz kraj

Myfxbook AutoTrade

 
autotrade promoblack

Co to jest Myfxbook Autotrade?

IC Markets ma przyjemność zaoferować naszym klientom Autotrade, następna generacja konta mirroring (kopia handlowa) usługi własnością i jest zarządzana przez Myfxbook. Usługa ta pozwala na kopiowanie transakcji dowolnego systemu wybranego bezpośrednio na konto IC Markets MetaTrader 4. Z Autotrade nie trzeba płacić żadnych opłat na podstawie objętości, ani instalować skomplikowane oprogramowanie, to jest tak proste, jak podłączenie konta na Myfxbook i wybór systemu, który chcesz skopiować


Co sprawia, że Myfxbook Autotrade jest inny?

Tylko najlepsze systemy są pokazane – systemy są tylko pokazane są zwycięskie, nie trzeba przeszukiwać 1000 na systemach poszukujących zwycięzcy, jak wszystkie systemy są ręcznie zbierane

Prawdziwe konta tylko posiadacze kont Demo nie może być dostawcy sygnału, więc możesz być pewny, że ktoś ma pieniądze na linii.

BrakBrak zachęt opartych głośności zachęty są oferowane, to gwarantuje, że system nie jest manager handel bez intencji ich sukces.

• Dokładne statystyki – statystyki z Unreal nierealnych dna remis aktualizującego nie są pokazywane

Opłaty przezroczyste – Nie ma żadnych ukrytych opłat, wszystkie opłaty i usługi są przejrzyste

• Pełna kontrola - Możesz dodać lub usunąć system w dowolnym momencie, co daje pełną kontrolę nad kontem.


Jak moge się zarejestrować na Myfxbook AutoTrade?

Możesz otworzyć nowe konto Myfxbook Autotrade w dwóch prostych i łatwych krokach. To zajmuje tylko kilka minut.


 Krok 1 – Otwórz nowe konto Autotrade Trading

Nowi klienci

Opening a new AutoTrade account is simple and only takes a few minutes. Simply click on the button below and follow the 3 easy steps.

Otwórz nowe konto AutoTrade

Obecni klienci

• Zaloguj się do swojego bezpiecznego obszaru roboczego i wybierz “Otwórz nowe konto na żywo”. Gdy konto zostało otwarte trzeba będzie powiązać to Myfxbook Autotrade, aby to zrobić należy wybrać z menu “Lodge Pomoc biletowe” i wpisz “Myfxbook Autotrade” w nagłówku biletu i numer konta w organizmie, następnie kliknij przycisk “Wyślij”.

Załóż konto AutoTrade

Krok 2 – Połącz swoje konto z Myfxbook AutoTrade

Musisz połączyć konto firmowe do Myfxbook Autotrade, to trzeba będzie kliknąć na przycisk poniżej i wypełnij formularz na stronie internetowej Myfxbook zrobić

Połącz swoje konto na Autotrade

Myfxbook Ltd owns and operates the AutoTrade system, the use of this system is subject to the terms and conditions specified on http://www.myfxbook.com/terms. Signals generated through the use of the AutoTrade system and resulting trades are not the responsibility of International Capital Markets Pty Ltd and do not constitute general or personal advice.

'