Zacznij teraz
Konto Realne
Konto Demo
Wybierz kraj

Serwery do handlu

 

Serwery IC Markets MT4 i IC cTrader znajdują się w NY4 i LD5 IBX centrów danych w Equinix Nowym Jorku i Londynie, zapewniając klientom najszybszych możliwych prędkości wykonania. Centra danych są znane na całym świecie Equinix ich bezpiecznej i niezawodnej infrastruktury.

Co to jest NY4 oraz LD5?

Equinix NY4 i IBX Centra danych LD5 w Nowym Twój i Londyn są domem dla wartości ponad 60 wymian i platformy obrotu, 400+ kupna i sprzedaży firm uboczne, 150 + dostawców usług finansowych, 675+ opcji przepływności sieci.

Centra danych Equinix są znane jako najbardziej niezawodne centra danych na ziemi. W tych obiektów uczestnicy rynków finansowych mogą współdziałać w środowisku o niskiej latencji, aby zapewnić ultra szybki transfer danych, co prowadzi do najszybszych prędkości wykonania dla użytkownika końcowego.

equinix_logo
 
datacenter

Przewaga Equinix NY4

IC Markets MetaTrader 4 serwery znajdują się obecnie w centrum danych NY4 w Nowym Jorku i jest umieszczony w tym samym z naszym dostawcą Integral ECN oraz naszych dostawców płynności, w tym 50 banków i ciemnych basen lokali płynności.

Hosting serwera w NY4 MetaTrader 4 pozwala na krzyż łączy pomiędzy serwerem MetaTrader 4, całek serwera i wszystkich dostawców płynności IC Markets. Te dedykowane linie zapewniają najniższą możliwą latencję, zapewniając najszybsze prędkości wykonania dla klientów.

Te krótkie czasy wykonania osiągane przez naszą słabym latencji zapewnić najlepsze warunki handlu dla handlowców na całym świecie. Warunki te zapewniają zamówienia są wypełnione w najlepszej możliwej cenie.

 

Przewaga Equinix LD5

Nasze serwery znajdują się obecnie cTrader w centrum danych LD5 w Londynie, cieszy się również kolokacji ze zintegrowanym Sever i naszych dostawców płynności, jak to jest w przypadku serwera MT4.

Serwer cTrader został zaprojektowany specjalnie dla łączności ECN bez kosztów oszczędził, aby zapewnić możliwie najlepsze warunki dla przedsiębiorców forex. To sprawia, że cTrader idealną platformę i ustawień ręcznych i automatycznych dla przedsiębiorców mających siedzibę w Europie i wokół niej.

 
equinix-ibx-global-map
 
vps-banner-cns

VPS Cross Connects

Dzięki partnerstwie IC Markets z dostawców usług sieciowych VPS handlowych (CNS), podmioty gospodarcze mogą handlować z OUN VPS z latencją poniżej 1 milisekundy na nasz serwer MetaTrader 4.Małe opóźnienia uzyskuje się poprzez krzyż podłączyć pomiędzy centrum danych OUN i naszym serwerze MetaTrader

Handlowcy z wykorzystaniem automatycznych systemów transakcyjnych i wysokiej częstotliwości mogą korzystać z tej ultra-niskiej latencji konfiguracji, aby uzyskać najlepszą wydajność z ich strategii.

Dowiedz się więcej na temat Centrach Danych Equinix

Otwórz konto rzeczywiste

Przekonaj się jak dużą przewagę daje Equinix!

'