Zacznij teraz
Konto Realne
Konto Demo
Wybierz kraj

Handel Surowcami

 

IC Markets oferuje elastyczny i łatwy sposób uzyskać ekspozycję na niektóre z najbardziej popularnych na świecie surowców, w tym energii i metali wszystkim z poziomu MetaTrader 4 & cTrader platformie handlowej.

Rynki towarowe są atrakcyjne dla spekulantów, ponieważ są one podatne na gwałtowne zmiany popytu i podaży. W przeciwieństwie do handlu na kontrakt terminowy, towary handlowe jako CFD oznacza, że nie ma prowizji pobieranej.

IC Markets pozwala można handlować kontraktów energetycznych w tym ropy Brent i WTI CFD olej na stopy marży 100: 1. Metale, w tym złota lub srebra mogą być przedmiotem obrotu wobec dolara amerykańskiego lub euro jako pary walutowej na 500: 1 dźwigni.

CFD oparte na towary oferowane są zarówno IC Markets MetaTrader 4 i platformy cTrader

Commodities Spreads – CFDs

 

Towar
Odniesienie
Spread
BrentSpot Brent Crude Oil4
WTISpot WTI Light Crude Oil0.04

 

Metals – Gold and Silver

Para
Konto standardowe

MetaTrader 4
MinŚr
XAG/EUR1.03.5
XAG/USD0.31.0
XAU/EUR4.511.3
XAU/USD0.31.3

 

Przykład handlu na ropie

Zakup ropy Brent

OtwarciePozycja

Cena ropy Brent wynosi 100,50 / 100,54 uważasz, że cena ropy wzrośnie więc zdecydujesz się na zakup 2 zamówienia na 100,54 (1 umowy) = 100 baryłek. Nie ma prowizjipłacićnakażdym z naszychproduktów.

ZamknięciePozycja

Tydzień później cena ropy Brent wzrosła, a cena jest 110,70 / 110.74.You decydują się ci zysk. Zamknąćpozycjęsprzedając 2 Brent CFD na 110,70.

Zysk brutto na handlu jest obliczana w następujący sposób:

Calculation
Opening Price100.54
Closing Price110.70
Difference10.16
Gross Profit on Trade2 contracts x 100 barrels x US $10.16 = US $2032

Aby obliczyć zysk netto należy uwzględnia korekt finansowych. Korekty finansowe są stosowane do Indeksów codziennie, w przypadku pozycji “długi” zainteresowanej jest obciążany w przypadku “krótkiego” interesu pozycji przypisuje. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze szczegóły kontraktu.

Surowce CFD (Rynek Spot Ropy) Rollover

IC Markets oferuje nie wygasa możliwość towary jak CFD oparte na cenie futures i spot z WTI ropy Brent handlu.

 

 • Miejsce ropy Brent naftowego kontraktu ICE Futures 
 • Spot Light ropy naftowej WTI - NYMEX kontraktu futures

Pozycje są dostosowane Jeden dzień obrotu przed datą wygaśnięcia wyżej wymienionych bazowego kontraktu terminowego. W tym czasie, IC Markets:

 

 • Regulacja cytat rynku przez różnicę między ostatnich notowanych cen miejscu (z przodu) miesiąca i w następnym miesiącu w cenie czasu wschodniego (14:30 spread).
 • Zrób korektę kredytowej / debetowej na rachunkach otwartych pozycji w oparciu o rozprzestrzenianie.
 • Dostosowują pracy zaprzestania lub ograniczenia zamówienia w oparciu o rozprzestrzenianie.

Przykład:

1 stycznia IC Markets cytuje 6110 – 6115 na miejscu WTI rynku. Cena ta jest oparta na aktualnej przedniego miesiąca za WTI, która w tym przypadku wynosi 2009 Umowa lutego.

 

 • Zdecydujesz się kupić 10 kontraktów CFD i przytrzymaj pozycję otwarte przez następny miesiąc.
 • W dniu 15 stycznia, IC Markets przełącza się z pomocą cytat lutego 2009 do marca 2009 roku cytatem podstawa do ceny spot, ponieważ podstawowa lutego 2009 rynku futures wygasa w dniu 16 stycznia.
 • Ostatnie notowane ceny instrumentu bazowego kontraktu futures na NYMEX w miesiącu miejscu są 6150 (luty), a w następnym miesiącu 6200 (marzec.), Więc cena IC rynku jest zmienić się o 50 punktów.
 • Twoja pozycja otwarta jest korygowana o współczynnik 50 (50 dla krótkich pozycji, dla długich pozycji -50). W tym przykładzie, konto zostanie obciążone (50 x 10) = $ 500.
 • Ponieważ cena wzrosła o 50, wynik finansowy netto walca jest równa zero.
 • Innymi słowy, ponieważ miejsce cytat wzrósł o 50 punktów, konto zostanie pobrana równowartość 50 punktów na dostosowanie się do zmian w ofercie. Jeśli cytat spadł o 50 punktów, można byłoby zapisane równowartość 50 points.This co miesiąc, gdy zdarza się nowy cytat jest wydawane.

 

Dane kontaktowe

IC Markets Umowa Specyfikacja Arkusz zawiera dalsze informacje dotyczące oferowanych towarów godzinach handlu i ich spreadów

 

 

'