Zacznij teraz
Konto Realne
Konto Demo
Wybierz kraj

Money Manager

Program IC Markets Money Manager łączy wiodące na rynku ceny z elastycznymi alokacji MAM / PAMM i możliwość pełnego dostosowania warunków handlowych dla swoich klientów.

Nasza oferta ECN z prawda wąskie spready i głębokim płynności zapewnia zarządzający funduszami są w stanie dostać wypełnione w dużych ilościach po cenach oni żądają. Oznacza to, MAM / PAMM są w stanie produkować większe zyski i daje większą kontrolę nad Money Manager w swoim opłat marż, maksymalizując zyski dla wszystkich stron.

 

Elastycznewarunkihandlu

Money Managers mają możliwość dostosowania wszystkich warunków handlowych w ich MAM / PAMM. Obejmuje rozprzestrzeniania i prowizji marż, opłat wydajności, dźwigni, depozytu zabezpieczającego / zatrzymać się poziomy i walucie rachunku. Nasze wiodące na rynku niskie spready i prowizje pozwalają na utrzymanie zarządzający funduszami większe stawki marż hurtowych pomiędzy naszym i ich marżę. Alternatywnie, minimalne lub żadne dopłata może być używany, nacisk może być umieszczony na opłatach za wyniki i maksymalnej rentowności MAM / PAMM.

 

Automatyczna kalkulacja prowizji oraz opłat

Prowizje są dopisywane do rachunku handlowego na żywo w czasie rzeczywistym. Te mogą być w każdej chwili wycofane, tak jak zwykły rachunek handlowy. Opłaty można obliczyć wydajność w każdej chwili za pomocą Menedżera którym wszystkie MAM zarządzający funduszami mają dostęp do. Opłaty są kalkulowane i pobrana z konta handlowych klientów zgodnie z ograniczonego pełnomocnictwa, zwykle w okresach miesięcznych.

 

Dodawanie oraz kasowanie funduszy bez dodatkowego efektu na handel

Fundusze mogą być przemieszczane do albo z MAM / PAMM w dowolnym momencie bez wpływu na działalność handlową. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre wypłaty i depozyty mogą wpływać Dotacje otwarte zawodowych, zwłaszcza gdy nie jest otwarty spadek wartości handlu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z menedżerami pieniądze w takich przypadkach, aby znaleźć najbardziej sprawiedliwe rozwiązania dla wszystkich stron, w tym; ograniczenia wypłat podczas gdy transakcji są otwarte, uwalniając zysków i strat na koncie na podstawie i tak dalej.

 

Duża dostępność produktów handlowych

Rachunki MAM / PAMM mają dostęp do naszej pełnej strony produktów handlowych, w tym; 60 walut i metali, 17 Index i towarowe CFD i Futures Kontrakty CFD.

Cechy Money Manager

   Programowalne warunki handlowe, w tym spreadów, prowizji, opłat za wyniki, itp

   Automatyczne obliczanie prowizji i opłat za wyniki z prostych opcji wypłat

  Możliwość dodawania i / lub usunięcia środków bez wpływu na działalność handlową

  Szeroki zakres produktów

  Profesjonalne analizy raportowania wyświetlane dla Ciebie i Twoich klientów

  Rozwiązania dla EA i ręcznych handlowców

  Możliwość ukrywania transakcji (własności intelektualnej) z kont podrzędnych.

Korzyści Money Manager

   Klienci opłat w oparciu o preferencje i filozofii inwestycyjnej

  Elastyczność wycofania prowizji do poprawy przepływu środków pieniężnych

  Przechowywać inwestorów szczęśliwe, pozwalając im wpłat i wypłat, kiedy chcą

  Uzyskaj dostęp do większej ilości szans na więcej rynków z naszym dużym asortymencie

  Większa przejrzystość rynków, między IC Money Manager i Inwestorów

  Zapobiec kopiowaniu strategii handlowej, pokazując tylko zamknięty zysków i strat w handlu do swoich klientów.

 

Aby uzyskać więcej informacji o programie Menedżer pieniądze, proszę wypełnić poniższy formularz, aby mieć instytucjonalnej Account Manager z tobą skontaktować.

Send Us a Message

Please leave your Questions or Comments below and we will get back to you as soon as possible.

'